Balony foliowe na hel
Nie każdy to wie, ale większość balonów foliowych jest przeznaczona do pompowania helem. Tylko te mniejsze napompujesz powietrzem, bo jeśli napełnisz je helem, nie będą się unosiły, bo są za małe. Balony foliowe są chyba najczęściej wybierane przez dzieci. Są kolorowe, małe i duże, mają różne kształty i różne nadruki. Przyciągają uwagę dzieci ze względu na to, że bardzo dobrze je widać, gdy unoszą się napompowane helem, a do tego, mają nadruki bohaterów z bajek, zwierzęta czy inne wzory, które rzucają się w oczy. Spotkasz je często na festynach, piknikach i imprezach dla dzieci (jak również tam, gdzie mogą być dzieci).
Jeśli przygotowujesz imprezę i chcesz dekorować salę, dom albo mieszkanie, to foliowe balony na pewno Ci się przydadzą. Czy to będą urodziny i dekoracja lokalu, czy też może wesele i dekoracja sali weselnej czy też może Chrzest albo Komunia Święta i dekoracja lokali na imprezę rodzinną, to balony z helem będą świetnym rozwiązaniem. Spodobają się one nie tylko dzieciom. Te balony sprawdzą się na każdej imprezie.
W ofercie sklepu Lilkabalony znajdziesz różne kształty, kolory, nadruki i rozmiary balonów foliowych. Pasują one na różne okazje. Balony cyfry, litery, serca, kule, koła, gwiazdy, chmury, postacie z bajek – zarówno dla dzieci jak i na imprezy dla dorosłych.